Konferencja podsumowująca projekt Leonardo da Vinci

Konferencja podsumowująca projekt Leonardo da Vinci

W ramach promocji efektów programu oraz aby umożliwić wszystkim zainteresowanym skorzystanie z doświadczeń konferencji podsumowującej projekt Leonardo da Vinci, przekazujemy poniżej prezentacje przygotowane przez Gości i Uczestników mobilności, zaprezentowane podczas konfrencji.

Aby ściągnąć wybraną prezentację proszę kliknąć w tytuł. Wszystkie pliki są dostępne w formacie PDF:


 

Szanowni Państwo, uczestnicy I Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej "Aktualne wyzwania w zarządzaniu szpitalami w Europie". W imieniu organizatorów składam Państwu serdeczne podziękowania za udział w naszym przedsięwzięciu. Zainteresowanie środowiska menedżerów opieki zdrowotnej z całej Polski przekroczyło nasze oczekiwania. Cieszymy się bardzo, że tak wielu menedżerów, organizatorów polityki zdrowotnej, a także studentów kierunku zdrowie publiczne wzięło udział w konferencji. Udało nam się zaprezentować doświadczenia uczestników projektu Leonardo da Vinci, które będą owocować w codziennej praktyce menedżerskiej przez długi czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia wykładów naszych gości z Francji. Była to pierwsza i jak dotąd jedyna okazja wzięcia udziału w prelekcji Dyrektora Regionalnej Agencji Zdrowia w Seine - Saint - Denis, mamy nadzieję że w przyszłości będziemy mogli kontynuować tą współpracę.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za Państwa aktywny udział w konferencji i zapraszamy na kolejne konferencje organizowane przez STOMOZ.

dr Iwona Mazur
Koordynator Projektu
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego


 


Zarząd Główny STOMOZ, Zespół ds. Realizacji Projektu i Zarząd Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej projekt Leonardo da Vinci "Dobre praktyki zarządzania francuskimi placówkami medycznymi w transformacji polskich podmiotów leczniczych do wymogów Unii Europejskiej", która odbędzie się 2 grudnia 2013r. we Wrocławiu w budynku Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211.

Projekt dobiegł końca, uczestnicy mobilności wrócili z Paryża i nadchodzi czas, aby mogli oni podzielić się z wszystkimi członkami Stowarzyszenia, zaproszonymi goścmi i innymi osobami swoimi doświadczeniami jakie zdobyli w ramach projektu.

Konferencja będzie miała charakter międzynarowej konferencji naukowo - szkoleniowej. Przewodniczącym Komitetu Naukowej będzie prof. dr hab. Jan Stępniewski - koordynator projektu ze strony francuskiej, zaś przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego została dr Iwona Mazur - koordynator projektu ze strony polskiej.

Swój udział zapowiedzieli także dr Lotfi Azzabi - dyrektor Intitut Europeen des Affaires - Ecole Superieure de Management i pracownik Universite Paris 13 Sorbonne Cite oraz Pan Riad Bouhafs - dyrektor Oddziału Terytorialngo Seine-Saint-Denis Regionalnej Agencji Zdrowia (Agence Regionale de Sante - ARS)

Poniżej publikujemy szczegółowy plan konferencji i zaproszenie. Prosimy o zarezerowanie sobie miejsca w kalendarzu i niezawodne przybycie do Wrocławia.

 

Dokumenty do pobrania:

 

Patroni medialni konferencji:

                 

Galeria

logo-leonardo

Projekt jest finansowany przez Komisje Europejska w ramach Programu "Uczenie sie przez cale zycie" - Leonardo da Vinci